شاخه ها
ویژه

راهنمای کرک کردن بازی های کامپیوتر

با سلام به تمامی سروران و مشتریان عزیز،

در اینجا نکاتی در مورد چگونگی کرک کردن بازیها و راه حل های موجود جهت اجرای بازیها خدمت شما ارائه می گردد. با استفاده از این راهنما میتوانید براحتی بازی خریداری شده را کرک کرده و از اجرای بازی لذت ببرید.

مراحل:

1. در دیسک اصلی بازی (که خریداری کرده اید) پوشه ای با نام Crack وجود دارد. این پوشه می تواند نامهای دیگری نظیر skidrow , reloaded, razor1911, FasiSo داشته باشد. در داخل این پوشه ها 1 یا چند عدد فایل قرار دارند. تمامی این فایلها را کپی کنید. (توجه داشته باشید که فقط فایلهای موجود در پوشه کرک را کپی کنید و خود پوشه را کپی نکنید)

2. به محل نصب بازی بروید و فایلهایی که کپی کرده بودید را در جایی که بازی را نصب کرده اید ، Paste کنید. از شما در مورد تایید replace کردن فایلها yes/no پرسیده می شود که برای تمام فایلها گزینه yes را انتخاب کنید. دقت کنید اگر yes/no پرسیده نشود، یعنی فایلهای کرک را در جای درست paste نکرده اید و باید مجددا پوشه صحیح را از محل نصب بازی پیدا کرده و فایلها را در آن paste کنید.

3. پس از این کار مراحل کرک کردن بازی به پایان رسیده و میتوانید بازی را اجرا کنید.

 

نکات مهم:

1. هنگامی که بعد از نصب بازی، با پیام "دیسک صحیح/اوریجینال را در دستگاه بگذارید" رو به رو می شوید، اشکال از بازی نیست. باید مطابق دستورالعمل بالا بازی را کرک کنید تا سریعا اجرا شود.

2. هنگام کرک کردن حتما آنتی ویروس خود را به حالت غیر فعال در بیاورید. بعضی از آنتی ویروس ها به فایلها کرک حساس بوده و آنها رو حذف می کنند. در چنین شرایطی شما قادر به کرک کردن بازی ها نخواهید بود. تمامی کرک های ارائه شده در بازی های گیم جدید قبل از فروش تست شده اند و شما میتوانید با خیال آسوده از آلوده نبودن فایلها، بازی ها را کرک کنید.

ادامه
clear-bug-div
ارتباط آنلاین
آمار سایت